ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک و واردات تجهیزات دندان پزشکی

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک | واردات تجهیزات دندان پزشکی مطالبی را به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا در خصوص ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک | واردات تجهیزات دندان پزشکی توضیحات بیشتری را در این مقاله بدهیم. شرکت بازرگانی ترخیص کارا با همراه داشتن کادری مجرب از ترخیص کار های خود توانسته است که فرایند و نحوه ترخیص کالا را برای شما عزیزان تشریح نماید. همچنین ترخیص کالا از گمرک را در کمترین زمان و با بهترین هزینه انجام می دهند.

ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک

یکی از بخش های مهم یونیت های دندان پزشکی صندلی آن می باشد که بیماران در ناحیه دندان و لثه توسط دکتر معاینه و درمان می شوند. بخش های دندان پزشکی دارای ورودی هوا ، ورودی آب  و خروجی فاضلاب می باشند. که برای ساکشن ها ، شیر آب لیوان و پوآر و …. استفاده می گردد.

ترخیص تجهیزات دندانپزشکی

ترخیص تجهیزات دندانپزشکی | واردات کالا | خدمات بازرگانی | ترخیص | ترخیص کار

تجهیزات دندان پزشکی و مورد استفاده در این یونیت ها را می توان به سه دسته زیر تقسیم بندی نمود:

  • ساکشن ها
  • تابوره ها
  • کاویترون
  • رادیلوژی دندان
  • آمالگاماتور
  • لایت کیور

می باشند.

برای واردات تجهیزات دندان پزشکی و ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک باید حتما از اداره کل تجهیزات پزشکی تاییده دریافت نمایید.

برای دریافت آخرین قوانین و مقررات می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت به شماره ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و در اطلاعات لازم و کافی را در خصوص واردات تجهیزات دندان پزشکی و ترخیص تجهیزات دندان پزشکی از گمرک دریافت نمایید. بازرگانان و ترخیص کار های ما با تسلطی که بر تمامی قوانین و مقررات دارند می توانند مشاوره مفیدی را به شما ارائه دهند و ترخیص کالا ی شما را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند. واردات کالا

واردات تجهیزات دندان پزشکی

برای استعلام تعرفه گمرکی واردات و ترخیص تجهیزات دندان پزشکی در ابتدا وارد کننده باید به ترخیص کار بگوید که کالا وارده جزو مواد اولیه است یا وسیله می باشد. تا با توجه به شرایط موجود ادامه فرایند ترخیص از گمرک صورت گیرد.

کد تعرفه برای واردات تجهیزات دندان پزشکی و یونیت داندان پزشکی ۹۰۱۸۴۱۰۰ است که با احتساب ۱۵ درصد حقوق ورودی و ترخیص به شکل کیلیویی می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه پلیمریزاسیون کامپوزیت دندانی با تولید نور لایت کیور ۹۰۱۸۴۹۱۱ است که با احتساب ۱۵ درصد حقوق ورودی گمرک  ترخیص بر اساس هر واجد دستگاه صورت می گیرد.

برای آشنایی بیشتر با فعالیت های شرکت می توانید از دیگر مقالات ارائه شده در سابت ما هم دیدن فرمایید. همچنین شما می توانید برای استعلام کد تعرفه و گرفتن آخرین آمار واردات و صادرات و دیگر اطلاعات در خصوص کالا ی خود اپ تاجریار را نصب نمایید تا به صورت کاملا رایگان از اطلاعات آن استفاده های لازم را ببرید.

خدمات شرکت بازرگانی ترخیص کارا در حوزه ترخیص تجهیزات دندان پرشکی و پزشکی

برای اطلاع از خدماتی که توسط شرکت ترخیص کالا کارا ارائه می شود می توانید با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید. همچنین ترخیص کار های ترخیص کارا با تسلط بسیاری که بر قوانین و مقررات این حوزه دارند می توانند راهکار های مناسبی را برای ترخیص کالا ی شما و امر واردات به تجار و بازرگانان گرامی ارائه نمایند.