ترخیص ماشین آلات

ترخیص ماشین آلات و واردات ماشین آلات : روزانه در گمرک تهران و گمرک سایر شهرها انواع و اقسام کالاهای وارداتی در حال ترخیص شدن می باشد. یکی از این محموله های وارداتی ماشین آلات می باشد. ماشین آلات متنوع با کاربری های گوناگون برای استفاده در صنایع مختلف در حجم بالا وارد ایران می شود و ترخیص ماشین آلات وارداتی توسط شرکت های بازرگانی صادرات و واردات و  شرکت های ترخیص کالا صورت می گیرد.

کدهای تعرفه گمرکی ۸۴۰۱ تا ۸۴۸۷ ( هزینه ترخیص کالا از گمرک ) مربوط به تمامی ماشین آلات و وسایل مکانیکی و اجزای آن ها می باشد. واردات ماشین آلات صنعتی و ترخیص آن توسط شرکت ترخیص کار گمرک متنوع به ایران از کشورهای اروپایی و آسیایی مختلفی صورت می گیرد و بسته به نوع ماشین آلات و کیفیت و قیمت آن ها شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات و شرکت های وارد کننده این ماشین آلات را از کشورهای مختلف خریداری می کنند.

ترخیص ماشین آلات

ترخیص ماشین آلات و واردات ماشین آلات و شرکت ترخیص کالا

یک گروه از ماشین آلاتی که در نیمه سال ۹۴ وارد کشور شده است ماشین آلات ودستگاه های به هم فشردن،شکل دادن یاقالب گیری سوختهای معدنی جامد،خمیرهای سرامیکی وسایر محصولات معدنی و ماشین های درست کردن قالب های ریخته گری ازماسه است. سامانه جامع تجارت

ترخیص ماشین آلات و واردات ماشین آلات

بر اساس آمار به دست آمده می توان گفت که حجم واردات این دستگاه ها در سال ۱۳۹۳ بر اساس آمار منتشر شده گمرك جمهوری اسلامی ایران بیش از ۷۱ هزار تن با ارزش دلاری بیش از ۴۷۰ میلیون دلار بوده است که ۸۶% خرید از چین و ترخیص کالا از چین صورت گرفته است. در شش ماه نخست سال ۹۴ واردات ماشین آلات این گروه بیش از ۶۳ هزار تن بوده است که از لحاظ ارزش دلاری معادل بیش از ۳۸۸ میلیون دلار می باشد. در نیمه اول سال ۹۴ این محصولات ۱٫۸ درصد کل واردات کالا به ایران بوده اند. واردات ماشین آلات و دستگاه های به هم فشردن بیش تر طریق واردات  از چین، واردات از ایتالیا و خرید از  آلمان صورت می گیرد.

حمل و نقل این گونه کالاها بیش تر توسط شرکت های کشتیرانی و با کانتینرهای ۴۰ فوتی انجام می شود. در برخی موارد ماشین آلات توسط کامیون های حمل بار وارد گمرک های کشور شده و گاهی توسط هواپیما به گمرک فرودگاه امام خمینی واردات و ترخیص می شود. شرکت بازرگانی ترخیص کالا ترخیص کار  با ثبت سفارش وزارت بازرگانی و انجام امور ارسال ثبت سفارش گمرک در سامانه ی ثبت سفارش بازرگانی و سامانه جامع تجارت ایران با دریافت مجوز گمرکی و معافیت های گمرکی از سازمان صنعت، معدن و تجارت و با ثبت نام در سامانه ی بهین یاب و دریافت معافیت گمرکی تولیدکنندگان و شرکت های وارداتی مربوطه در زمینه واردات ماشین آلات از مراحل اولیه فرآیند واردات به ایران را هدایت می کند و با استفاده از ترخیص کاران خبره خود در گمرک تهران و سایر گمرک های کشور تشریفات گمرکی و امور ترخیص ماشین آلات صنعتی را به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و کالاها و محموله های شرکت های واردات و صادرات کالا و شرکت های بازرگانی صادرات و واردات را با ترخیص از گمرک در اختیارشان قرار می دهد. سایت همتا

شرکت بازرگانی ترخیص کارا با تیم بسیار کارکشته و توامند خود که از ترخیص کار های توانا تشکیل شده است. قادر است تا در اسرع وقت اقدام به اخذ مجوز وزارت صمت نماید و در کوتاه ترین زمان کالا ی شما را ترخیص و وارد کشور نماید. لذا اگر به دنبال ترخیص ماشین آلات و واردات ماشین آلات می باشید، میتوانید با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و از مشاوره رایگان بازرگانی ترخیص کار های ما بهره مند شوید.

همچنین می توانید با دانلود و نصب اپ تاجریار برای نسخه های اندروید و IOS از تمامی اطلاعات مربوط به واردات کالا از جمله حجم واردات و صادرات و همجنین آخرین تغییرات بخشنامه ها مطلع شوید. در ضمن تمامی این اطلاعات به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ترخیص ماشین آلات با ترخیص کارا

در پنج ماه اول سال ۱۳۹۵ واردات ماشین آلات صنعتی با کد تعرفه ۸۴۸۷ بیش از ۷۸ میلیون دلار بوده است که ۶۹ درصد واردات ماشین آلات از چین، ۱۳ درصد واردات ماشین آلات از امارات متحده، ۶ درصد واردات ماشین آلات از آلمان و ما بقی واردات از سایر کشورها بوده است که در دو نمودار زیر درصد ارزش دلاری و حجمی واردات ماشین آلات را از هر کشور نشان داده شده است.ترخیص کالا از گمرک بر اساس اطلاعات به دست آمده از گمرک در پنج ماه اول سال ۱۳۹۵ حجم واردات ماشین آلات صنعتی از کد تعرفه ۸۴۸۷۹۰ بیش از ۱۰ هزار تن ( هزینه ترخیص کالا از گمرک ) بوده است که این میزان ۰٫۰۸ درصد کل واردات کالا و ترخیص کالا از مرز بازرگان در این دوره و از لحاظ ارزش دلاری ۰٫۴۶ درصد واردات کالا در این بازه زمانی بوده است.

بیش ترین میزان ترخیص ماشین آلات از گمرک شهید رجایی، گمرک یزد و گمرک تهران صورت گرفته است به صورتی که در این پنج ماه نخست سال ۹۵ از لحاظ حجمی، ۹۷ درصد ترخیص ماشین آلات از گمرک شهید رجایی، ۲ درصد ترخیص ماشین آلات از گمرک یزد و ۱% ترخیص ماشین آلات از گمرک تهران بوده است. ترخیص کار ها و حق العمل کار شرکت ترخیص کارا جهت انجام ترخیص ماشین آلات به صورت مستمر در این گمرک ها حضور داشته و خدمات تشریفات گمرکی و امور ترخیص را با بالاترین کیفیت و بهترین نحو انجام می دهند.

شرکت ترخیص کارا با سابقه طولانی در واردات ماشین آلات و آشنایی کامل به مجوزات موردی در خصوص  هر یک از انواع واردات ماشین آلات صنعتی و واردات ماشین آلات کشاورزی ، واردات ماشین آلات صنعت چاپ و واردات ماشین آلات نساجی از طریق خرید از چین ، واردات از آلمان و واردات از اروپا و دیگر نقاط جهان شما را یاری می نماید و فرایند ترخیص کالا از گمرک را توسط ترخیص کار های به بهترین شکل موجود انجام می دهد. شرکت ترخیص کارا با بنیان تحقیقاتی و علمی خود در خصوص واردات انوع تجهیزات کارخانه ای و واردات ماشین آلات صنایع تولیدی کشور شامل واردات تجهیزات صنایع فولاد و واردات ماشین آلات خطوط نورد ، واردات ماشین آلات تولید شمش فولاد و ماشین آلات بازیافت قراضه آهن و واردات کوره های ذوب فولاد ، واردات کوره های ذوب آلمینیوم و واردات کوره های ذوب فلزات از کشور ترکیه و از کشور هند و واردات کوره های قوس از کشور ایتالیا  و همچنین واردات انواع جرثقیل های سقفی برای استفاده در کارخانه های فولاد و واردات انواع وینچ جهت استفاده در صنایع از کشور آلمان و از کشور کره و لهستان بهره مند می باشد . این شرکت بازرگانی صادرات و واردات با ارائه خدمات فنی در امور خدمات بازرگانی بین الملل و خدمات مهندسی توانایی داشته و در مجموعه خود از حضور کارشناسان و متخصصان فنی و بازرگانی و مشاوران تولیدی و مشاوران امور بازرگانی و گمرکی برخوردار می باشد.