صادرات سیب | صادرات سیب به هند | صادرات سیب به کشورهای همسایه

صادرات سیب | صادرات سیب به هند و صادرات سیب به کشورهای همسایه

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص صادرات سیب ، صادرات سیب به هند ، صادرات سیب به عراق و دیگر کشورها مطالبی را بیان کنیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واثع شود. همچنین شما می توانید برای ارسال و صادرات محموله های خود همچون صادرات سیب با بازرگانان ما در شرکت ترخیص کارا به شماره تلفن ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان را دریافت نمایید.

صادرات سیب | صادرات سیب به هند | صادرات سیب به کشورهای دنیا

صادرات سیب | صادرات سیب به هند | صادرات سیب به کشورهای دنیا

صادرات سیب‌

درخت سیب بنام علمی Malus domestica، در اکثر تقاط دنیا پرورش داده می شود. به جرات می توان بیان کرد که در تمامی نقاط دنیا قابلیت رویش را دارد. میوه سیب انواع و اقسام متفاوتی دارد. نوع وحشی سیب کوچک می باشد. همچنین نوع پرورش یافته سیب درشت می باشد. در کشورمان ایران نیز نوع وحشی و کوچک آن وجود دارد، برای مثال در جنگل های شمالی کشور. همچنین سیب هم نوع ترش دارد و هم نوع شیرین. عموما میوه درخت سیب شیرین و گوشتی می باشد.

بازرگانی کارا در نظر دارد تا در کنار ترخیص کالا و واردات کالا از کشورهای دیگر همچون واردات کالا از چین ، واردات کالا از ترکیه و … در موضوع صادرات کالا هم فعالیت داشته باشد. لذا با اقدام به صادرات کالاهایی همچون سیب کرده است. بازرگانی ترخیص کارا در تلاش است تا با کمک به کشاورزان کشورمان ایران محموله های آنان را به کشورهای جهان صادرات نماید تا هم کمکی برای کشاورزان باشد و هم باعث ارز آوری برای ایران شود.

صادرات سیب به کشورهای دنیا توسط بازرگاتی ترخیص کارا

شما عزیزان می توانید برای صادرات سیب و صادرات کالا با شماره های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفهت و مشاوره های رایگان را از مشاوران بازرگانی ما دریافت نمایید.

 

همچنین بازرگانی ترخیص کارا علاوه بر صادرات کالا امور دیگری همچون ترخیص کالا ، واردات کالا ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت را نیز به مشتریان گرامی ارائه می نماید.