صادرات سیب | صادرات سیب به هند و صادرات سیب به کشورهای همسایه

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص صادرات سیب ، صادرات سیب به هند ، صادرات سیب به عراق و دیگر کشورها مطالبی را بیان کنیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واثع شود. همچنین شما می توانید برای ارسال و صادرات محموله های خود همچون صادرات سیب با بازرگانان ما در شرکت ترخیص کارا به شماره تلفن ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان را دریافت نمایید.

صادرات سیب | صادرات سیب به هند | صادرات سیب به کشورهای دنیا

صادرات سیب | صادرات سیب به هند | صادرات سیب به کشورهای دنیا

صادرات سیب‌

درخت سیب بنام علمی Malus domestica، در اکثر تقاط دنیا پرورش داده می شود. به جرات می توان بیان کرد که در تمامی نقاط دنیا قابلیت رویش را دارد. میوه سیب انواع و اقسام متفاوتی دارد. نوع وحشی سیب کوچک می باشد. همچنین نوع پرورش یافته سیب درشت می باشد. در کشورمان ایران نیز نوع وحشی و کوچک آن وجود دارد، برای مثال در جنگل های شمالی کشور. همچنین سیب هم نوع ترش دارد و هم نوع شیرین. عموما میوه درخت سیب شیرین و گوشتی می باشد.

بازرگانی کارا در نظر دارد تا در کنار ترخیص کالا و واردات کالا از کشورهای دیگر همچون واردات کالا از چین ، واردات کالا از ترکیه و … در موضوع صادرات کالا هم فعالیت داشته باشد. لذا با اقدام به صادرات کالاهایی همچون سیب کرده است. بازرگانی ترخیص کارا در تلاش است تا با کمک به کشاورزان کشورمان ایران محموله های آنان را به کشورهای جهان صادرات نماید تا هم کمکی برای کشاورزان باشد و هم باعث ارز آوری برای ایران شود.

صادرات سیب به کشورهای دنیا توسط بازرگاتی ترخیص کارا

شما عزیزان می توانید برای صادرات سیب و صادرات کالا با شماره های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفهت و مشاوره های رایگان را از مشاوران بازرگانی ما دریافت نمایید.

همچنین بازرگانی ترخیص کارا علاوه بر صادرات کالا امور دیگری همچون ترخیص کالا ، واردات کالا ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت را نیز به مشتریان گرامی ارائه می نماید.

بیش از ۷۵۰۰ نوع سیب در دنیا شناخته شده است در نتیجه طیف وسیعی از ویژگی های متناسب با مصارف مختلف می دهد. انواع مختلف برای استفاده های متفاوت از قبیل آشپزی، مصرف خام و تولید فراورده های غذایی پرورش می یابند انواع سیب پس از خانواده مرکبات و موز سومین جایگاه در تولید میوه های پرورشی دنیا را به خود اختصاص داده است.

با مطالعه های زیاد به این نتیجه رسیده ایم دلیل اینکه کشورمان در جهت صادرات انواع سیب درختی در رده بالایی قرار ندارد به علت درست انجام نشدن بسته بندی های زیبا و مناسب می باشد. ولی با این وجود سیب از جمله میوه هایی است که صادرات آن بسیار کم خطر و سودآور می باشد از انجایی که این محصول در بسیاری از نقاط کشورمان وجود دارد گزینه بسیار خوبی برای صادرات می باشد.

سیب های خوب و بدون لکه انتخاب می شوند و در کارت هایی قرار میگیرند تا ضربه نخورده و سالم به مقصد برسند برای اینکه بتوانیم صادرات خوبی با بازرگانان خارجی بویژه کشور روسیه داشته باشیم باید خوش قول بوده و کیفیت محصول خوبی داشته باشیم در این صورت می توانیم مشتری های خود را در کشورهای همسایه و خریدار سیب ایرانی حفظ کنیم .

بسیاری از بازرگانان خارجی بدون اینکه به محل نگهداری سیب ها مراجعه کنند یا انبارها را ببینند به علت اطمینان از کیفیت سیب ایرانی بدون توجه به نوع بسته بندی آنها را خریداری می کنند.

از آنجایی که کشورمان ایران رتبه بسیار خوبی هم از نظر سطح زیر کشت و هم از نظر تولید در سیب را دارد بنابراین کشورهای همسایه از جمله کشور هندوستان می توانند بازار مناسبی برای صادرات سیب ما باشند.

شرکت ترخیص کارا با سابقه خوب در زمینه صادرات سیب به کشورهای مختلف در سراسر دنیا می تواند تاجران محترم را در این مسیر همراهی نماید.