اتحادیه گمرکی

اتحادیه گمرگی

اتحادیه گمرگی

اتحادیه گمرکی

Customs Union

موجودیت تشکیل دهنده یک قلمرو گمرکی است که جایگزین دو یا چند قلمرو می شود و در حالت نهایی خود دارای ویژگی های زیر است :

یک تعرفه گمرکی و قانون گمرکی مشترک یا هماهنگ شده برای اعمال آن تعرفه نبود هر گونه حقوق گمرکی و عوارض که در تجارت بین کشور هایی که اتحادیه گمرکی را تشکیل می دهند ، در مورد محصولاتی که مبدا آن ها تماما همان کشور ها است تاثیر هم سنگ داشته باشد یا در خصوص محصولات کشور های دیگر که در مورد آن ها تشریفات ورودی رعایت شده و حقوق گمرکی و عوارضی که دارای تاثیر هم سنگی هستند برقرار یا تضمین شده باشد، در صورتی که از استرداد تمام یا بخشی از چنین حقوق و عوارضی استفاده نشده باشد.ترخیص کالا از گمرک

حذف مقررات محدودت کننده بازرگانی در داخل اتحادیه گمرکی

 

شرکت بازرگانی واردات و صادرات

خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا و ثبت سفارش واردات کالا تخصص ماست

شرکت ترخیص کالا و بازرگانی صادرات و وارداتترخیص کارا “در تمام حوزه های خدمات بازرگانی، واردات کالا ، صادرات، ترخیص کالا از گمرک و … به ارائه خدمات می پردازد.

شما می توانید برای ثبت سفارش کالا از چین ،  واردات کالا از چین ، واردات از ترکیه ، واردات از آلمان , واردات از ایتالیا  واردات از چین و از سایر کشور ها با ما تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان شرکت بازرگانی و ترخیص کارا می توانید از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید :

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

 

اتحادیه گمرکی یا اقتصادی

Customs or Economic Union

اتحادیه ای است متشکل و مرکب از اعضای شورای همکاری گمرکی ” سازمان جهانی گمرک ” ملل متحد یا سازمان های تخصصی آن. که صلاحیت دارد قوانین خود را برای اعضا الزام آور است و در خصوص موضوعاتی که عهدنامه بر آن ها ناظر است و مایل به الحاق به آن ها هستند تدوین نماید و طبق آیین نامه ی داخلی خود صلاحیت اتخاذ تصمیم نسبت به امضا تصویب یا الحاق به آن سند بین المللی را دارد.

محتوای واژه ی اتحادیه ی گمرکی یا اقتصادی در چندین عهدنامه که تحت نظر سازمان ملل متحد و تحت عنوان سازمان منطقه ای یکپارچگی اقتصادی تنظیم گردیده، گنجانده شده است.

ترخیص کالا

اتحادیه جهانی پست

The Universal Post Union

سازمان بین المللی است که در سال ۱۸۷۴ به موجب پیمان برن ( Treaty of Bern ) به عنوان  ” اتحادیه عمومی پست ” پایه گذاری شد، که در سال ۱۸۷۸ به عنوان ” اتحادیه جهانی پست ” ( UPU ) تغییر نام داد، و از ۱۹۴۸ تا کنون به عنوان سکس از سازمان های تخصصی سازمان ملل متحد در آمده است.ترخیص کار

منبع: واژه نامه سازمان جهانی گمرک