صادرات سیب | صادرات سیب به هند و صادرات سیب به کشورهای همسایه

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص صادرات سیب ، صادرات سیب به هند ، صادرات سیب به عراق و دیگر کشورها مطالبی را بیان کنیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واثع شود. همچنین شما می توانید برای ارسال و صادرات محموله های خود همچون صادرات سیب با بازرگانان ما در شرکت ترخیص کارا به شماره تلفن ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان را دریافت نمایید.

صادرات سیب به هندوستان

صادرات سیب‌

درخت سیب بنام علمی Malus domestica، در اکثر تقاط دنیا پرورش داده می شود. به جرات می توان بیان کرد که در تمامی نقاط دنیا قابلیت رویش را دارد. میوه سیب انواع و اقسام متفاوتی دارد. نوع وحشی سیب کوچک می باشد. همچنین نوع پرورش یافته سیب درشت می باشد. در کشورمان ایران نیز نوع وحشی و کوچک آن وجود دارد، برای مثال در جنگل های شمالی کشور. همچنین سیب هم نوع ترش دارد و هم نوع شیرین. عموما میوه درخت سیب شیرین و گوشتی می باشد.

بازرگانی کارا در کنار ترخیص کالا و واردات کالا از کشورهای دیگر همچون واردات کالا از چین ، واردات کالا از ترکیه و … در موضوع صادرات کالا هم فعالیت داشته و یکی از این محصولات صادراتی سیب است. بازرگانی کارا در چندین سال گذشته سعی داشته تا بازار مناسب و دائمی برای محصولات کشاورزی ایران علی الخصوص سیب پیدا کند. از آنجایی که کشورمان ایران رتبه بسیار خوبی هم از نظر سطح زیر کشت و هم از نظر تولید در سیب را دارد بنابراین کشورهای همسایه از جمله کشور هندوستان می توانند بازار مناسبی برای صادرات سیب ما باشند.

صادرات سیب به کشورهای دنیا توسط بازرگانی ترخیص کارا

شرکت بازرگانی کارا در طول چند سال گذشته، صادرات سیب به هندوستان را انجام داده است. ما در بیشتر ایالت های هند دارای پارتنر تجاری هستیم که هر ساله حجم بالایی از محصولات سیب ایران را خریداری می کنند. با توجه به بازار مصرف هندوستان، سیب قرمز ایران خواهان و مشتری زیادی را در بین مردم آنجا دارد. البته قبل از ورود سیب ایران به بازار هندوستان، سیب واشنگتن که محصول آمریکا می باشد بازار هند را تامین می کرده است. جنس و طعم و عطر سیب واشنگتن سباهت زیادی با سیب قرمز تولید شده در شهرهای مختلف ایران دارد. این مساله به خاطر شباهت آب و هوایی دو کشور است.  ما با افتخار اعلام می کنیم که در چند سال گذشته محصولات باغی شهرهای مختلف ایران از جمله سیب دماوند، سیب سمیرم اصفهان، سیب مراغه، سیب نقده ، سیب شیروان و سایر شهرها را به هندوستان ارسال کرده ایم.

ما با بررسی بازار مصرفی کشورهای هدف دریافتیم که اقبال به محصولات کشورهایی چون آمریکا، بسته بندی به روز و مدرن محصولات آنهاست. چیزی که در ایران چندان با استانداردهای جهانی همگام نیست. مساله ای که ما با آن مواجهیم این است که به دلیل عدم بسته بندی مناسب محصولات باغی، اقبال به خرید و سفارش آنها پایین است، علیرغم اینکه محصولات باغی ایران بسیار خوشمزه تر هستند.

شما عزیزان می توانید برای صادرات سیب و صادرات کالا با شماره های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان را از مشاوران بازرگانی ما دریافت نمایید. همچنین بازرگانی ترخیص کارا علاوه بر صادرات کالا امور دیگری همچون ترخیص کالا ، واردات کالا ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت را نیز به مشتریان گرامی ارائه می نماید. شرکت ترخیص کارا با سابقه خوب در زمینه صادرات سیب به کشورهای مختلف در سراسر دنیا می تواند تاجران محترم را در این مسیر همراهی نماید.

شما می توانید از صفحه اینستاگرام ما به نام PERSIAFRESHFRUIT بازدید کنید.

برای اطلاع از نحوه همکاری و کارمزد ترخیص کالا با ما تماس بگیرید. شرکا کارا ترخیص کار رسمی گمرک می باشد.