واردات حبوبات | واردات غلات | ترخیص غلات و حبوبات از گمرک

در این گزارش قصدمان توضیح در خصوص واردات حبوبات | واردات غلات | ترخیص غلات و حبوبات از گمرک می باشد. ترخیص و واردات کالا از تمامی گمرک های کشور را می توانید به بازرگانی ترخیص کارا بسپارید.

واردات حبوبات - واردات غلات - ترخیص غلات

واردات حبوبات – واردات غلات – ترخیص غلات | ترخیص کالا | ثبت سفارش کالا

شرکت بازرگانی و ترخیص کالا کارا ارائه دهنده تمامی خدمات مشاوره در حوزه ترخیص کالا ، واردات کالا ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ، ترانزیت کالا ، اخذ مجوز وزارت صمت و … می باشد. بازرگانی کارا همچنین امور مربوطه به ارز مبادله ای و اعتبارات اسنادی ، اخذ انواع مجوز های مورد نیاز برای واردات کالا علی الخصوص واردات حبوبات و واردات غلات از گمرک های کشور را انجام می دهد. تمامی خدمات ذکر شده و دیگر خدمات بازرگانی که توسط شرکت بازرگانی کارا ارائه می شود همه و همه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می گیرد.

واردات غلات

واردات غلات توسط ترخیص کار های مجرب و توانا شرکت ترخیص کارا صورت میگیرد. تسلط بسیار بالای آن ها بر قوانین و مقررات این امر را حاصل نموده است که تمامی این خدمات در حداقل زمان و با کمترین هزینه برای شما صورت گیرد. واردات غلات که توسط بازرگانی کارا صورت می گیرد شامل : ارزن ، گاودانه ، تخم کتان ، بدرک و … می باشد.

واردات حبوبات

آن دسته از حبوباتی که توسط بازرگانی کارا واردات آن از گمرک صورت می گیرد شامل: لوبیا ، عدس ، لپه ، نخود ، گندم ، لوبی قرمز و … می باشد.

حبوباتی همچون لپه ، ماش ، لوبیا در ردیف ۰۷۱۳ قرار می گیرند. در صورتی که این حبوبات ایرانی باشند حقوق و عوارض ندارند.

ذرت جزو غلات به حساب می آید که در ردییف ۱۰۰۵۹۰۱۰ است. در صورتی که ذرت یخ زده باشد ۰۷۱۰۴۰ ردیف کالایی آن می شود.

برای واردات صادرات و ترخیص غلات و حبوبات نیاز به کارت بازرگانی می باشد. همچنین اظهارنامه گمرکی نیز برای واردات حبوبات و واردات غلات مورد نیاز است. که تمامی این خدمات برای شما توسط شرکت بازرگانی ترخیص کارا صورت می گیرد.

شرکت بازرگانی ترخیص کارا با دارا بودن بهترین تیم ترخیص کار و کارشناسان ترخیص کالا از گمرک توانسته است امور مربوط به واردات ، صادرات و ترخیص کالا را در بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهد.

اگر شما هم به دنبال شرکتی برای ترخیص کالا می باشید بهتر است با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان را از کارشناسان بازرگانی ما دریافت نمایید. همچنین می توانید با سپردن امورات مربوط به ترخیص کالای خود به تیم ترخیص کار ا نسبت به انجام رسیدن آن اطمینان لازم و کافی را کسب نمایید.