صادرات سیب زمینی | صادرات سیب زمینی به عراق

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص صادرات سیب زمینی | صادرات سیب زمینی به عراق مطالبی را ارائه دهیم. شرکت بازرگانی ترخیص کارا با سابقه درخشانی که در امر صادرات سیب زمینی دارد توانسته است تا به بهترین صورت ممکن خدمات صادرات کالا علی الخصوص صادرات سیب زمینی به عراق و دیگر کشور ها را انجام دهد. صادرات سیب زمینی و صادارت پیاز در چند هفته اول سال ۹۸ شدت گرفته است. به طوری که رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت دستور ممنوعیت صادرات پیاز را به دیگر کشور ها صادر کرد.

صادرات سیب زمینی

صادرات سیب زمینی | صادرات پیاز | ترخیص کالا | واردات کالا | صادرات کالا | خدمات بازرگانی

استان اردبيل در سال هاي اخير در زمينه توليد سيب زميني رتبه اول و دوم کشوري را به خود اختصاص داده و قطب فعال در توليد سيب زميني کشور است.
استان اردبيل با توليد حدود ۸۰۰ هزار تن حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد سيب زميني کشور را توليد مي کند که از لحاظ کيفيت ، درصد ماده خشک ، وجود کمترين ميزان باقي مانده سموم و کود در سطح کشور از جايگاه خاصي در توليد محصول پاک برخوردار است.
سيب زميني توليدي اردبيل از لحاظ کيفيت و کميت قابل رقابت با سيب زميني هاي توليدي کشورهاي اروپايي بوده و حتي از لحاظ محتويات نسبت به ارقام اروپايي برتر است. لذا برای صادرات سیب زمینی می توان از این شهر اقدام نمود.

شرکت بازرگانی ترخیص کارا با دارا بودن ترخیص کار های مجرب و توانا توانسته است تا بهترین ها را در خصوص صادرات و واردات کالا ، ترخیص کالا از گمرک ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ، اخذ مجوز صمت ، ترانزیت کالا و … برای تمامی تجار و بازرگانان گرامی به ارمغان بیاورد.

شرکت بازرگانی واردات و صادرات

خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا و ثبت سفارش واردات کالا تخصص ماست

شرکت ترخیص کالا و بازرگانی صادرات و وارداتترخیص کارا “در تمام حوزه های خدمات بازرگانی، واردات کالا ، صادرات، ترخیص کالا از گمرک و … به ارائه خدمات می پردازد.

شما می توانید برای ثبت سفارش کالا از چین ،  واردات کالا از چین ، واردات از ترکیه ، واردات از آلمان , واردات از ایتالیا  واردات از چین و از سایر کشور ها با ما تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان شرکت بازرگانی و ترخیص کارا می توانید از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید :

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

شرکت ترخیص کالا و صادرات سیب زمینی

شرکت بازرگانی ترخیص کار ا به منظور ایجاد فضایی مناسب تر و تسهیل در امر ترخیص کالا اقدام به طراحی و ساخت اپ تاجریار نموده است. این اپلیکیشن قادر است تا در کسری از ثانیه نمامی اطلاعات مرتبط با کالای شما را اعم از حجم صادرات و واردات کالا مثل صادرات سیب زمینی به کشور های مختلف ، نمایش مجوز ها و بخشنامه های مرتبط با کالا ، کد تعرفه کالا و … به شما نشان دهد. فقط کافیست تا شما نام کالا و یا کد کالا را در فیلد جستجوی آن وارد نمایید تا تمامی این اطلاعات به صورت کاملا رایگان برای شما نمایش داده شود.

اگر غیر از بحث صادرات سیب زمینی و صادرات سیب زمینی به عراق در خصوص موارد دیگری همچون اخذ مجوز صمت ، واردات از آلمان ، ترخیص کالا از چین ، ترخیص کالا از گمرک و … در جست و جوی مطلب هستید می توانید با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس بگیرید تا مشاوره های رایگان را از کارشناسان بازرگانی ما دریافت نمایید. همچنین با جستجو در بخش مقالات مرتبط با ترخیص موجود در سایت هم می توانید نیاز خود را برطرف نمایید.