توضیحاتی در مورد سایت سامانه جامع تجارت | ntsw | سامانه ثبت سفارش

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در مورد سایت سامانه جامع تجارت ntsw و سامانه ثبت سفارش برای ترخیص کالا ارائه دهیم. در ادامه مقاله نیز به آموزش سایت سامانه جامع تجارت ntsw و آموزش سامانه ثبت سفارش کالا می پردازیم.

سامانه جامع تجارت ntsw

سایت سامانه جامع تجارت | ntsw | سامانه ثبت سفارش کالا

سازمان توسعه تجارت در یک بخشنامه مراحل ثبت سفارش کالا در سایت سامانه جامع تجارت برای ترخیص کالا از گمرک را شرح داد. در اساس این بخشنامه همه ردیف کد تعرفه گمرک بافی مانده در سامانه ثبتارش به سامانه ای جدید به نام سامانه جامع تجارت ntsw انتقال می یابد. و مجوز ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ntsw در هر شکلی ( افتتاح یا تمدید ) حتما باید در سامانه جامع تجارت انجام شود.

سازمان توسعه تجارت در خبری الام کرد که طراحی و ساخت سامانه جامع تجارت ntsw در جهت آسانتر کردن کارهای مربوط به متقاضیان و ترخیص کار ها می باشد و برای یکپارچه سازی مراحل ترخیص کالا و مراحل ثبت سفارش انجام گرفته است.

در این بخشنامه که از طرف ریاست سازمان توسعه تجارت آقای خسروتاج به مدیر کل قوانین واردات و صادرات ابلاغ شده، علاوه بر اینکه مصوبه هیئت وزیران در ۳ بند درباره انتقال یافتن اطلاعات سامانه ثبتارش به سامانه جامع تجارت ntsw و مراحل ویرایش در سامانه ثبت سفارش در بانک ها و غیر بانکها توضیح داده شده است ، مطالب دیگری را هم بیان فرمودند که در ادامه به توضیح آن می پردازیم. ترخیص کالا از گمرک

الف) همه کد تعرفه گمرکی باقی مانده در ثبتارش باید به سامانه ثبت سفارش  منتقل شود و تمامی متقاضیان و ترخیص کار ها و شرکت ترخیص کالا باید برای انجام ثبت سفارش کالا از سامانه جامع تجارت ntsw استفاده کنند.

ب) مراحلی که باید برای ویرایش ثبت سفارش بانکی طی کرد:

در زمانی که ثبت سفارش بانکی دارای اعتبار است، ویرایش ثبت سفارش بانکی، در بیشترین حالت فقط می تواند یکبار بصورت مجاز تمدید شود و اعتبارش تا حداکثر صد و هشتاد روز بعد از زمان صادر شدن این ثبت سفارش اولیه می باشد.

ج) مراحلی که باید برای ویرایش ثبت سفارش غیر بانکی طی کرد:

در زمانی که این ثبت سفارش غیربانکی دارای اعتبار است: اصلاح و ویرایش آن مثل ثبت سفارش بانکی بدون هیچ مانعی است.

در بازه ای که اعتبار ثبت سفارش تمام شده است: هرشکلی از ویرایش یا اصلاح و یا تمدید، نیاز به دریافت مجوز از کمیته ماده ۱۴ تصویب نامه مورخ ۲۲٫۱٫۹۷ هیئت وزرا را دارد و یا باید درخواستی برای ثبت سفارش جدید بانکی دهد.

ثبت سفارش کالا ، واردات کالا و ترخیص کالا توسط ترخیص کار که قبلا در سامانه ثبتارش انجام میشد، حالا در  سامانه ثبت سفارش با آدرس اینترنتی ntsw انجام می شود و برای تامین ارز لازم برای ترخیص کالا و ثبت سفارش کالا می توانید به سامانه نیما مراجعه کنید. شرکت ترخیص کالا

ntsw سامانه جامع تجارت و ثبت سفارش

ntsw | سایت سامانه جامع تجارت | سامانه ثبت سفارش

شرکت بازرگانی واردات و صادرات

خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا و ثبت سفارش واردات کالا تخصص ماست

شرکت ترخیص کالا و بازرگانی صادرات و وارداتترخیص کارا “در تمام حوزه های خدمات بازرگانی ، خدمات ترخیص کالا ، واردات کالا ، صادرات، ترخیص کالا از گمرک ، ترخیص کالا از چین و … به ارائه خدمات می پردازد.

شما می توانید برای ثبت سفارش کالا از چین ،  واردات کالا از چین ، واردات از ترکیه ، واردات از آلمان , واردات از ایتالیا  واردات از چین , صادرات به عراق و از سایر کشور ها با ما تماس بگیرید.

برای تماس با ترخیص کار های شرکت بازرگانی و ترخیص کارا ( شرکت ترخیص کالا ) می توانید از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید :

۰۲۱۲۲۶۳۹۵۷۹  – ۰۲۱۲۲۶۳۹۵۸۰

نتیجه گیری در خصوص سایت سامانه جامع تجارت ntsw

یکی از موضوعات مورد توجه در مورد بکارگیری و اجرای سامانه ثبت سفارش جهانی، خدمات و بخش هایی است که این سامانه در اختیار شما می گذارد. طبق بررسیهای انجام شده، حد و حدود ارائه خدمات سامانه جامع تجارت خیلی متفاوت و گوناگون است و به مدلی که طراحی شده است و مقدار سطحی که پوشش می دهد بستگی دارد. ولی قدم های بارگذاری سامانه جامع تجارت ، از صحبت هایی بسیار مهم است که همیشه توجه را به خود جلب می کند و باید در مورد آن تبادل نظر کرد. اگرچه پیاده سازی سایت سامانه جامع تجارت به محیط سیاسی ، اجتماعی و سیاسی هر کشوری بستگی دارد. ترخیص کار

سامانه جامع تجارت ایران یکی از سامانه های موفق و گسترده کشور است. پیاده سازی این سامانه نیاز به یک دوره ۵ ساله دارد. حدودا از این ۵ سال، ۲۲ سالش گذشته است و طبق قوانین و برنامه در هر سالی که میگذرد بخشی از بخش های سامانه به مرحله اجرا می رسد و به کاربران ارائه می شود. ntsw دارای دو بخش است. یکی بخش داخلی و دیگری خارجی.بخش خارجی سایت سامانه جامع تجارت از دو حوزه وردات و صادرات و ترانزیت کالا تشکیل شده است که هم اکنون در بخش واردات، فرایندهای ثبت مجوز های لازمه، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت و فرایند بانکی به شکل صد در صد صورت می گیرد و تجار برای ترخیص کالا و واردات کالا باید از این ۳ بخش در سامانه ثبت سفارش استفاده کنند. طبق برنامه ایی که تدوین شده است در ماه های آتی فرایندهای حمل و نقل و گمرک هم در ntsw ایران اجرا می شود. ترخیص کالا از گمرک

تنها نفعی که از نراع های بین سامانه جامع تجارت و گمرک بدست می آید برای افرادی است که به قاچاق مشغولند و به راحتی می توانند از این مشکلات ایجاد شده، سود ببرند. و از طرف دیگر تاجر ها و بازرگان هایی که می خواهند بصورت قانونی کالای خود را ترخیص کنند بیشترین ضرر را از این اختلاف نظر ها می برند.

می توانید برای مشاهده دیگر مطالب سایت شرکت بازرگانی و ترخیص کارا ، روی گزینه های پایین کلیک کنید:

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس ، ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی ، سامانه همتا