سامانه ترخیص کالا

در این مقاله قصدمان توضیح در خصوص سامانه ترخیص کالا و توضیحاتی در خصوص آن می باشد. شرکت ترخیص کالا کارا ارائه دهنده خدمات ترخیص کالا و ثبت سفارش کالا می باشد. این شرکت خدماتی از قبیل ترانزیت کالا ، ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ، ترخیص کالا از گمرک ، اخذ مجوز وزارت صمت ، خرید از چین ، ترخیص کالا از چین و … می باشد. شما عزیزان نیز می توانید برای بهره مندی از این خدمات با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و مشاوره های رایگان مورد نیاز را از آنها دریافت نمایید. شرکت ترخیص کار ا ارائه دهنده خدمات ترخیص کالا در کمترین زمان و با حداقل هزینه در خدمت شماست. با ما در ادامه توضیحات همراه باشید.

سامانه ترخیص کالا

سامانه ترخیص کالا

سامانه ترخیص کالا یک سامانه است که برای مدیریت ترخیص کالا از آن استفاده می شود. در این سامانه شما می توانید برای مدیریت ترخیص کالا ی خود بعضی از مشخصات ترخیص را وارد کنید و یا اطلاعات مربوط به ترخیص کالا از گمرک را در این سامانه ثبت و نگهداری کنید.

در قدم اول هنگامی که به سایت سامانه ترخیص کالا مراجعه می کنید با دو گزینه مواجه می شوید.

اولین گزینه برای ثبت نام در این سامانه مهیا شده است. در صورتی که هنوز در این سامانه ثبت نام نکرده اید می توانید با انتخاب این گزینه و سپس وارد کردن اطلاعات خود و اطلاعات کالایی که قصد ترخیص از گمرک را توسط ترخیص کار گمرک دارید ثبت نام نمایید و از خدمات آن بهره مند شوید.

گزینه بعدی مربوط به ویرایش اطلاعات است. این گزینه به شما این امکان را می دهد که بعد از اینکه اطلاعات خود و کالا ترخیص خود را وارد کردید بتوانید آن را ویرایش کنید. تا دیگر در روند واردات کالا با مشکلی مواجه نشوید.

چه اطلاعاتی برای سامانه ترخیص کالا مورد نیاز است؟

برای ثبت نام در سامانه ترخیص کالا و بهره مندی از خدمات آن ثبت اطلاعات کالای وارداتی خود در آن به یک سری اطلاعات نیاز دارید. این اطلاعات شامل:

  • ارزیابی کد ملی صاحب کالا
  • درج نمودن اطلاعات هویتی صاحب کالا
  • درج نمودن اطلاعات و مشخصات واحد

بعد از اینکه شما اطلاعات خود را در سیستم وارد کردید یک نمای کلی را در آخر فرایند به شما نشان می دهد. اگر اطلاعات نمایش داده شده درست بود آن را تایید نمایید. در صورتی که اطلاعات وارد شده غلط بود می توانید آن را ویرایش نمایید تا اطلاعات مورد نظر شما در سامانه ترخیص کالا ثبت شود. تمامی موارد گفته شده برای ترخیص کالا توسط ترخیص کار گمرک مورد نیاز می باشد.

سامانه ترخیص کالا و شرکت بازرگانی ترخیص کارا

* شرکت ترخیص کارا با دارا بودن شعب مختلف در کشورهای چین ، آلمان ، ترکیه ، ایتالیا و … قادر است تا کالای شما را ثبت سفارش کرده و در کمترین زمان از تمامی گمرک های کشور ترخیص نماید. این خدمات شامل واردات از چین ، واردات از آلمان ، واردات از ایتالیا ، واردات از ترکیه می باشد که توسط ترخیص کار های مجرب شرکت بازرگانی کارا صورت می گیرد. *

پس از آنکه در سامانه ترخیص کالا ثبت نام خود را انجام دادید. سامانه به شما یه شناسه می دهد.

شناسه داده شده توسط سامانه ترخیص کالا چه کاربردی دارد

پس از اینکه ثبت نام شما در سامانه تکمیل شد. از طرف سامانه ترخیص کالا شناسه ای برای شما ارسال می شود. این شناسه در تمامی مراحل ترخیص کالا ، ترانزیت کالا و … مورد استفاده قرار می گیرد. لذا واجب است تا این شناسه را حفظ و نگهداری نمایید تا در دیگر مراحل استفاده از سامانه ترخیص کالا همچون دریافت انبار و … با مشکل رو به رو نشوید.

شرکت ترخیص کارا جزو شرکت های ترخیص کار است که سابقه درخشانی در امر واردات صادرات ترخیص از گمرک و … دارا می باشد. اگر به مشاوره هایی برای واردات و یا صادرات کالا و در کل خدمات بازرگانی نیاز داشتید می توانید با شماره های تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ که در سایت موجود است. تماس گرفته و از مشاوره های رایگان شرکت ترخیص کالا استفاده لازم و کافی را ببرید. بازرگانی ترخیص کارا برای ارائه بهترین خدمات در خدمت شماست.

مطالب مرتبط دیگر با سامانه ترخیص کالا :

همچنین شما می توانید برای آشنایی با نحوه ترخیص کالا از دیگر مطالب سایت هم دیدن فرمایید. اگر شما در حوزه واردات صادرات و ترخیص کالا تازه وارد و تازه کار هستید مطالعه این مقالات منتشر شده در سایت را به طور جد به شما پیشنهاد می کنیم.

ترخیص لوله از گمرک ، اخذ مجوز ثبت سفارش کالا ، ترخیص مواد اولیه دارو