ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر

در این مقاله قصدمان توضیح و افزایش آگاهی در خصوص ترخیص کالا و ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر می باشد. لطفا با ما همراه باشید.

شرکت ترخیص کالا ترخیص کارا ارائه دهنده تمامی خدمات ترخیص کالا از گمرک می باشد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ، واردات کالا ، اخذ مجوز وزارت صمت ، ترخیص انواع کالا از تمامی گمرک های کشور اشاره کرد. برای ترخیص کالا های خود می توانید به ما مراجعه کنید. تیم ترخیص کار شرکت بازرگانی ترخیص کارا قادر است تا با حداقل هزینه و با کمترین هزینه کالا ی شما ترخیص نماید. برای اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان بازرگانی ما با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۷۹ و یا ۲۲۶۳۹۵۸۰ که در سایت نیز موجود است تماس گرفته و اطلاعات اولیه را دریافت نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری در خصوص ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر و گمرک پیرانشهر به شما عزیزان ارائه دهیم.

ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر

ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر

گمرک پیرانشهر یکی از شهر های کرد نشین است که در استان آذربایجان غربی و در شمال غربی کشورمان ایران واقع شده است. گمرک پیرانشهر از جمله گمرک های اصلی کشور می باشد که بازرگانان ، تجار و ترخیص کار ان اقدام به واردات کالا از آنجا می کنند.

ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر توسط بازرگانی ترخیص کارا

ترخیص از گمرک پیرانشهر در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه توسط کارشناسان و ترخیص کار های مجرب شرکت بازرگانی ترخیص کارا شرکت ترخیص کالا  انجام می شود. جهت ترخیص کالا از این گمرک و دیگر گمرک های کشورمان ایران و واردات کالا ازکشورهای گوناگون می توانید به تجربه و توانایی بالای شرک ترخیص کالا کارا اعتماد نمایید.

بازرگانی کارا ترخیص از گمرک را در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب برای شما انجام می دهد. کالا ی شما در کوتاهترین زمان به دست شما می رسد.

ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر بازرگانی کارا با دارا بودن شعبه های مختلفی در کشور های اروپا ، چین و ترکیه می تواند به شما در ترخیص کالا ی خود یاری رساند. و فرایند خرید از چین ، ترخیص کالا از چین ، واردات از ترکیه ، واردات از چین ، واردات از آلمان ، واردات از ایتالیا را توسط ترخیص کار گمرک خود انجام رساند.

اصول ترخیص کالا از گمرک پیرانشهر

ترخیص کالا گمرک از پیرانشهر همچون دیگر گمرک های کشور دارای قوانین و مقررات می باشد. این قوانین و مقررات توسط گمرک جمهوری اسلامی و طبق قانون کشورمان ایران تصویب می شود به تمامی گمرک های کشور از جمله گمرک پیرانشهر ابلاغ می شود. کارشناسان بازرگانی و ترخیص کار های شرکت ترخیص کالا کارا با توانانی بسیار زیاد و تسلط کامل بر روی تمامی این قوانین و مقررات قادر می باشند تا کالا ی شما را از گمرک ترخیص نمایند.

شرکت ترخیص کارا در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی حوزه ترخیص از گمرک اقدام به طراحی اپلیکیشنی با نام ” تاجریار ” نموده است. این اپلیکیشن تمامی اطلاعات مورد نظر شما را از جمله کد تعرفه گمرکی ، محاسبات مربوط به ترانزیت کالا و حمل و نقل و … را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. اگر شما هم قصد واردات و صادارت کالا از کشورهای گوناگون را دارید می توانید از این اپ استفاده کنید.

برای دانلود ان می توانید به سایت کافه بازار و یا سیب اپ مراجعه نمایید . نسخه مربوط و مناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود را دانلود و نصب نمایید و از تمامی خدمات گسترده آن به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

شماره تلفن های شرکت ترخیص کارا:

۰۲۱-۲۲۶۳۹۵۷۹           ۰۲۱-۲۲۶۳۹۵۸۰

لطفا از دیگر مطالب سایت ما نیز دیدن فرمایید:

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس ، ترخیص مواد اولیه دارو ، ترخیص لوله از گمرک ، ترخیص کالا با پته