ترخیص لوازم خانگی از گمرک و واردات لوازم خانگی

در این مقاله قصدمان توضیح در خصوص ترخیص لوازم خانگی از گمرک | واردات لوازم خانگی می باشد. اگر شما هم شرکت واردات کننده لوازم خانگی هستید و به فکر شرکت ترخیص کالا و ترخیص کار برای واردات کالا ی خود به کشورید می توانید با شرکت ترخیص کارا تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

بازرگانی ترخیص کارا با سابقه درخشان خود در امر ترخیص کالا از گمرک و طی مراحل واردات کالا همچون ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت ، ترانزیت کالا و … می توان کمک بزرگی برای تجارت و کسب و کار شما باشد. ترخیص کارا با دارا بودن از شعب توانا در کشور هایی همجون چین ، آلمان ، ایتالیا ، ترکیه و … می تواند واردات و ترخیص کالا ی شما را از این کشور ها به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن به انجام رساند. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا در خصوص ترخیص لوازم خانگی از گمرک و واردات لوازم خانگی اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ترخیص لوازم خانگی از گمرک و واردات لوازم خانگی

ترخیص لوازم خانگی از گمرک و واردات لوازم خانگی

ترخیص لوازم خانگی از گمرک

قوانین و مقررات حوزه ترخیص لوازم خانگی از گمرک و واردات لوازم خانگی بسیار پیچیده و مشکل است. برای ترخیص هز نوع کالایی باید از راه و روش خاصی استفاده شود. واردات کالا یی همچونن لوازم خانگی در اولیویت دهم می باشد و واردات و ترخیص لوازم خانگی از گمرک با ارز متقاضی و پرداخت سود گمرکی دو برابر می شود.

کالا های مجاز در بخش واردات لوازم خانگی و ترخیص لوازم خانگی از گمرک

کالا هایی که در حوزه لوازم خانگی قرارا گرفته اند امکان واردات به کشور را با پرداخت سود بازرگانی و حق گمرکی دارند و می توان آنها را ترخیص کرد عبارتند از: تاسیسات تهویه هوا و تهویه مطبوع در انواع مدل های برقی و غیره. یخچال ها و فریزر های ساید بای ساید ، تک درب ، بالا پایین مجزا. انواع لوازم نظافت منزل همجون جاروبرقی ، کف شوی و … . سیستم های حرارتی. لوازم برقی پخت و پز صنعتی و خانگی. تجهیزات خشکشویی صنعتی و خانگی و … .

برای واردات لوازم خانگی و ترخیص لوارم خانگی از گمرک می توانید با شماره تلفن های ۲۲۶۳۹۵۸۰ و یا ۲۲۶۳۹۵۷۹ تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را از کارشناسان بازرگانی و ترخیص کار های شرکت بازرگانی ترخیص کارا دریافت نمایید. توجه داشته باشید که شرکت ترخیص کارا با طراحی اپ تاجریار توانسته است تا قدمی در سهولت واردات کالا و ترخیص کالا از گمرک داشته باشد.

شما با مراجعه به این اپ می توانید با وارد کردن نام و یا کد کالا ی خود نسبت به بخشنامه های صادره ، مجوز ها و استاندارد های آن و دیگر اطلاعات در خصوص حجم واردات و صادرات کالا کسب نمایید.